Nowa kolekcja - rośniemy razem z Wami!

0
Nowa kolekcja - rośniemy razem z Wami!

Equilibrio (wł. równowaga) - wakacje z równowagą w naturze

Tak nazywa się nasza kolekcja letnia 2020. Od samego początku tworzymy troszcząc się o skórę Maluszka, a także środowisko. Ostatnie wydarzenia tylko utrwaliły nas w przekonaniu, jak ważne jest myślenie o naszej planecie. Kultywując naturę kolekcja 2020, a także zgodnie z trendami, została stworzona na podstawie kolorów ziemi i tropikalnej dżungli. 

Equilibrio

Kolekcja Equilibrio to ważna dla nas kolekcja, z innego względu. Odpowiadając na Wasze pytania i zapotrzebowania, postanowiliśmy poszerzyć asortyment, aż do rozmiaru 140. Od tego momentu nasze produkty możecie zamówić w rozmiarach od 56 (0-3M) do 140 (10L). 

Kontynuując ideę dbania o środowisko, ubrania w Le Coccole od tej pory powstają na zamówienie. Nie chcemy dodatkowo zanieczyszczać planety. Stworzenie produktu na zamówienia pozwala również, że możemy w pełni zadbać o jakość - naturalnych tkanin i wykonania.

Equilibrio 20

Equilibrio to również nowa tkanina - muślin. Bardzo delikatny materiał uzyskiwany z bawełny. Tkanina ta jest bardzo cienka, ale nie prześwituje. Zapewnia cyrkulację powietrza, co sprawia, że jest idealną tkaniną na lato. W branży muślin opisuje się jako najbardziej miękką i najczystszą tkaninę. Uwielbiasz naturalne tkaniny, a także troszczysz się o środowisko - muślin jest idealny dla Ciebie!

 Equilibrio20

 


 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl