Rok 2021 = zmiany w marce

0
Nowy rok = nowości w sklepie

Otwierając sklep, pełni optymistycznego nastawienia i gotowi do realizacji ogromnej ilości planów, nie mieliśmy pojęcia, że za kilka miesięcy będziemy musieli zmienić to, co przygotowywaliśmy od dłuższego czasu. Nie ukrywamy, że pandemia COVID-19 bardzo nas dotknęła. Aby przetrwać postanowiliśmy wprowadzić duże zmiany i to już na samym początku naszej działalności. Chociaż byliśmy zmuszeni do takich działań, to dzisiaj okazuje się, że wyszło nam to na dobre!

 

Chcesz latać? - Le Coccole

 

"Chcesz latać? Musisz pozbyć się rzeczy, które ciągną Cię w dół" - znacie to przysłowie? Wzięliśmy sobie to naprawdę do serca! 

Przeanalizowaliśmy, co "nas ciągnie w dół" i postanowiliśmy wprowadzić zmiany w naszej marce. Między innymi stworzyliśmy produkty, dzięki którym możemy myśleć o lataniu i mierzyć wysoko w górę :)

Poza własną linią produktów, która pojawiła się w pierwszej połowie 2020 roku, od grudnia możecie kupić u nas piżamki dla niemowląt i dzieci, a także niektóre wersje dla mam. Widzimy, że przypadły Wam bardzo do gustu, co dodaje nam skrzydeł... :)

Tworząc własne produkty mamy większą kontrolę nad jakością, co jest dla nas priorytetem. 
Mamy zaplanowane jeszcze nowe działania, o których dowiecie się wkrótce. Jest jednak parę rzeczy, które pozostają bez zmian - to możemy Wam zdradzić. Tkaniny naturalne, organiczne, a przede wszystkim bezpieczne dla skóry Waszych dzieci - wybieramy takie materiały, które spełnią te wymagania. Dalej tworzymy i pakujemy w produkty pochodzące z recyklingu. Cały czas chcemy Was rozpieszczać wysoką jakością tkanin, ale także mamy na uwadze dbanie o środowisko.

 

Le Coccole - piżamki dla dzieci

 

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami od początku i witamy nowych klientów! Fajnie, że jesteście :)

 


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl