Trendy wiosna 2020

0
Trendy wiosna 2020

Moda jest jedną z najbardziej ruchomych dziedzin. Nieustannie zmienia się, powraca do przeszłości, ale jej głównym zadaniem jest przewidywanie przyszłości. Katalog trendów zostaje stworzony przez specjalistów co najmniej rok wcześniej. Co nam przyniesie wiosna/lato 2020?

 

MintModa, jedna z agencji prognozujących trendy, przyznała, że to ekologia i ludzie zaangażowani w zrównoważony rozwój będą głównym nurtem 2020. Dyrektor kreatywny powiedziała, że ma na myśli zieleń i liść, który to będzie nowym kwiatem. Agencja ta, na swej palecie przewiduje każdy odcień zieleni wraz z odrobiną turkusu i brązu.

Trendy wiosna/lato 2020

MintModa przewiduje również powrót do skromności. Wyjaśniając skromność mówi o wyrażeniu kobiecości, a także "nowej drodze do odważnego świata". W ten trend zostały wpisane takie kolory jak jasnoniebieski, khaki i liliowy. 

Niebieski przypominający czarny, czarny i pomarańczowy również królowały na wybiegach mody w kolekcjach wiosna/lato 2020. Określono je mianem bazy stylizacji na ten sezon.

Trendy 2020

Dyniowy pomarańcz i odcień bordowego wina nie jest kojarzony z wiosną czy latem, ale to właśnie te barwy również uważane są za modne w tym sezonie. Za to dodatkowa żółć i odcień jagody stworzą ciekawą wiosenną lub letnią stylizację. 

Trendy 2020

Wszystkie agencje przewidujące trendy zgadzają się z tym, że kolory fluorescencyjne będziemy teraz oglądać najczęściej. 
WGSN, okrzyknęło NEO MINT, czyli oddychający, futurystyczny i łączący życie roślin i natury kolor - to właśnie jest odcień 2020.

 Mint


 

 

Sprawdź naszą kolekcję i stwórz stylizację tego sezonu!

 


 

Chcesz wiedzieć więcej o nadchodzących trendach? Polecamy:


 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl