O nas

Ciao!

Czy wiesz co oznacza "le coccole" w języku włoskim?
Tak nazywa się przytulenia, uściski, bliskość, rozpieszczanie... czyli wszystko to, co kojarzy się nam z czymś miłym :)

 

Jak powstało Le Coccole?

 Pomysł powstał tuż po narodzinach mojej córeczki. Mieszkając we Włoszech i w Polsce obserwuję różne style ubierania dzieci. W Italii zachwyca mnie elegancja, a przy tym skromność, jakość i wyznaczanie własnych trendów. Poprzez współpracę z włoskimi i hiszpańskimi producentami, a także własne projekty, chcę pokazać w Polsce jak w piękny sposób można połączyć te walory. Ekskluzywna i elegancka odzież nie musi być przeznaczona tylko na wyjątkowe okazje.
Marki, z którymi również współpracujemy, ubierają m.in. rodziny królewskie (np. Książęta Cambridge, duńską Księżniczkę Józefinę). Chyba każda mama zgodzi się ze mną, że wychowuje małą księżniczkę i małego księcia... :)

 

 

 

 

Jakość

Jest to dla nas jeden z priorytetów i to nad doborem materiałów spędzamy najwięcej czasu.
Naturalne, bezpieczne i komfortowe - to produkty w Le Coccole.
Tkaniny, z których wykonane są nasze ubranka dają dzieciom wygodę i poczucie bezpieczeństwa.

Nasze ubranka dają nie tylko poczucie wyjątkowości, ale sprawiają ogromną radość, otulają Twoje Maleństwo. Przecież wszyscy lubimy się przytulać i każdy z nas ma chwile, gdy czuje się jak mały koala... :)

 

eco

 

 

W trosce o środowisko ograniczamy ilość papieru i większość informacji wolimy przesłać elektronicznie. Nie używamy plastiku, a Twoje zamówienie pakujemy w rzeczy ekologiczne i pochodzące z recyklingu.

 

 

 

Wyjątkowo, miło i bezpiecznie - to nasze motto. Chcemy być Twoim przyjemnym skojarzeniem... tak jak gałąź dla misia koala, który uwielbia tulić się do niej i spędzać tak caaały swój czas.

 

"Le coccole tranquillizzano la mente: danno fiducia e sicurezza emotiva"
"Le coccole (przytulenia) uspokajają duszę: dają pewność siebie, zaufanie i bezpieczeństwo emocjonalne" 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl