O nas

Ciao!

Wiesz co oznacza "le coccole" w języku włoskim?
Tak nazywa się przytulenia, uściski, bliskość, rozpieszczanie... czyli wszystko to, co kojarzy się nam z czymś miłym :)

 

Jak powstało Le Coccole?

Zacznijmy od początku.
Ciao, mam na imię Justyna i jestem głową Le Coccole, ale główną Panią Prezes jest moja 3 letnia córeczka. Pewnie wiesz, że życie potrafi zaskakiwać i jak bardzo dzieci zmieniają plany. Przyznam się, że nie należałam do osób, które pragnąć mieć swój biznes. Miałam w głowie inną drogę zawodową...aż do czasu jak zostałam mamą. Postanowiłam pogodzić pasję, pracę i wychowywanie. Dodatkowo czułam ogromną potrzebę stworzenia produktów mało lub w ogóle niedostępnych w Polsce. I chociaż z założenia sklep miał mieć tylko marki hiszpańskich i włoskich projektantów, to moje zamiłowanie do eko i coraz większa świadomość, sprawiły, że postanowiłam stworzyć własną linię.
Mając rodzinę dwukulturową czekało na mnie dodatkowe wyzwanie. Chciałam połączyć południowy styl ubierania dzieci, czyli elegancję ze skromnością. W Le Coccole staram się pokazać te walory.
Luksusowa odzież? Luksus utożsamiam z odzieżą stworzoną z tkanin bezpiecznych i dających komfort najmłodszym, a także rodzicom. 

Le Coccole


Poza naszymi kolekcjami piżamek i ubranek na co dzień, znajdziesz także ekskluzywne hiszpańskie i włoskie marki dla dzieci. Elegancka odzież nie musi być przeznaczona tylko na wyjątkowe okazje.
Marki, z którymi współpracujemy, ubierają m.in. rodziny królewskie (np. Książęta Cambridge, duńską Księżniczkę Józefinę). Chyba każda mama zgodzi się ze mną, że wychowuje małą księżniczkę i małego księcia... :)

 

 

Jakość

Jest to dla nas jeden z priorytetów i to nad doborem materiałów spędzamy najwięcej czasu.
Naturalne, bezpieczne i komfortowe - to produkty w Le Coccole.
Tkaniny, z których wykonane są nasze ubranka dają dzieciom wygodępoczucie bezpieczeństwa.

Nasze produkty dają nie tylko poczucie wyjątkowości, ale sprawiają ogromną radość, otulają Twoje Maleństwo. Przekonaj się!
Przecież wszyscy lubimy się przytulać i każdy z nas ma chwile, gdy czuje się jak mały koala... :)

 

Materiały ekologiczne 

 

Jako miłośniczka eko, w trosce o środowisko postanowiłam, że będziemy ograniczać ilość papieru i większość informacji przesyłać elektronicznie. 
Nie używamy plastiku, a Twoje zamówienie pakujemy w rzeczy ekologiczne i pochodzące z recyklingu.

  


 

 

Wyjątkowo, miło i bezpiecznie - to nasze motto. Chcemy być Twoim przyjemnym skojarzeniem... tak jak gałąź dla misia koala, który uwielbia tulić się do niej i spędzać tak caaały swój czas.

 

 

"Le coccole tranquillizzano la mente: danno fiducia e sicurezza emotiva"
"Le coccole (przytulenia) uspokajają duszę: dają pewność siebie, zaufanie i bezpieczeństwo emocjonalne" 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl